RailEnquiry

Loading..

74025 - Delhi Jn - Shamli Demu
DELHI-SHAMLI DMU
Delhi (DLI) Shamli (SMQL)

74025 - Delhi-shamli Dmu Route and Train Status History

#StationArrivalDepartureDistanceStopHaltDayAvg Delay
1Delhi (DLI)Source04:05 am0 KmsYes Mins-
2Delhi Shahdara (DSA)04:26 am04:28 am6 KmsYes Mins-
3Behta Hazipur Halt (BHHZ)04:36 am04:37 am11 KmsYes Mins-
4Noli (NOLI)04:43 am04:44 am14 KmsYes Mins-
5Nursratabad Kharkhar (NTG)04:50 am04:51 am18 KmsYes Mins-
6Gotra Halt (GTRA)04:57 am04:58 am22 KmsYes Mins-
7Fakharpur Halt (FAP)05:05 am05:06 am25 KmsYes Mins-
8Khekra (KEX)05:12 am05:22 am28 KmsYes Mins-
9Sanhera Halt (SFA)05:27 am05:28 am32 KmsYes Mins-
10Ahera Halt (AHQ)05:33 am05:34 am35 KmsYes Mins-
11Bagpat Road (BPM)05:39 am05:40 am38 KmsYes Mins-
12Sujra (SUJR)05:48 am05:49 am44 KmsYes Mins-
13Alawalpur I Pur (AIH)05:55 am05:56 am48 KmsYes Mins-
14Barka (BADK)06:01 am06:02 am51 KmsYes Mins-
15Baraut (BTU)06:07 am06:08 am54 KmsYes Mins-
16Baoli (BAOL)06:16 am06:17 am59 KmsYes Mins-
17Qasimpur Kheri (KPKI)06:25 am06:39 am63 KmsYes Mins-
18Bhudpur (BDHP)06:44 am06:45 am67 KmsYes Mins-
19Asra Halt (ASAR)06:50 am06:51 am71 KmsYes Mins-
20Ailam (AILM)06:56 am06:57 am73 KmsYes Mins-
21Kandhla (KQL)07:04 am07:05 am79 KmsYes Mins-
22Khandrawali (KZI)07:11 am07:12 am86 KmsYes Mins-
23Gujran Balwa (GLBN)07:17 am07:18 am89 KmsYes Mins-
24Shamli (SMQL)07:35 amDestination93 KmsYes Mins-

74025 Delhi Jn - Shamli Demu Route Map